Samsung prvi na svetu uvodi novu opciju na telefone!
Ovogodišnji "flagship" model, Galaxy S8, je senzor za otisak imao na zadnjoj strani, ali bi to moglo da se promeni
Očekuje se da će Samsung prvi na svetu na Galaxy S9 pametnom telefonu predstaviti senzor za otisak prsta koji će biti integrisan u sam ekran ili pak smešten ispod njega.
Moći ćemo da glasom upravljamo frižiderima, televizorima, zvučnicima: Samsung najavio Bixby 2.0!
Preporučujemo
Giganti pali na AI prevaru veka: Kompanija "vredna" milijardu je bila samo 700 Indijaca koji glume četbotove
Džon Makenro ekskluzivno za Telegraf o meču Novaka i Sinera: "Ako se bude igralo u pet setova, mislim da..."
Ovogodišnji "flagship" model, Galaxy S8, je senzor za otisak imao na zadnjoj strani, ali bi to moglo da se promeni. On bi trebalo da bude u obliku kruga i smešten na prednjoj strani, u dnu ekrana.
Potvrda za sada još nema kao ni o dosadašnjim nagađanjima o telefonu.
Naime, upućeni veruju da će Galaxy S9 imati Snapdragon 845 čip, kao i da će korejska kompanija otkupiti celokupne zalihe ovog naprednog čipa, ali i da će telefon kao i do sada doći u dve verzije, s tim što po dimenzijama veći telefon nositi ime S9+ duo.
(Telegraf.rs)