KEJT APTON: Svaki dan se molim za manje grudi! (FOTO)
0
19
- Iako to poželim dva puta dnevno, to ne znači da se stidim svojih oblina. Naprotiv, volim svoje grudi i njihovu veličinu - objasnila je zanosna manekenka
Američka lepotica Kejt Apton koja se proslavila zbog svojih bujnih oblina, kaže da se svakog dana, bar dva puta, moli za manje grudi jer bi joj, kako kaže, tada život bio mnogo jednostavniji!
Preporučujemo
"Nijednom nije ručala sa nama, ima svoj apartman": Voditeljka o specijalnim uslovima Zorice Brunclik na Pinku
Pevači vraćeni sa granice, jedan dobio zabranu ulaska u EU: Nisu mogli da odu na nastup, a evo koji je razlog
- Istina je da želim da imam manje grudi, i uvek pomislim kako bih izgledala u nekom minimalnom bikiniju iz kojeg ne bi ispadalo moje poprsje. Iako to poželim dva puta dnevno, to ne znači da se stidim svojih oblina. Naprotiv, volim svoje grudi i njihovu veličinu i smatram da žene moraju da budu pozitivne u vezi svog izgleda jer će tako biti mnogo srećnije - ispričala je Kejt Apton.
(Telegraf.rs/ nydailynews.com)