LINDZI LOHAN U SUZAMA: Izgubila sam bebu!
0
2
Glumica Lindzi Lohan otkrila je šokantan detalj iz svog života - imala je spontani pobačaj tokom snimanja svog rijalitija "Lindsay".
Preporučujemo
Kristijan Golubović otvorio Onlifens, objavio erotski snimak i šokirao sve: "Bez starca nema udarca!"
Komšije Mine Kostić sa Ledina otkrivaju detalje o pevačici, ovaj detalj nisu sakrili: "Sestra je zabrinuta..."
Lindzi je plačući u nedelju uveče pred milionskim auditorijumom otkrila da je nedavno pretrpela spontani pobačaj. Ona je ovu bolnu činjenicu saopštila u finalu svog rialitija "Lindsay".
- Niko ne zna, ali imala sam spontani pobačaj tokom onih nedelja kada se nisam osećala dobro - rekla je glumica.
Ona je dodala da posle ukazane medicinske pomoći nije mogla da se pomeri.
- Bilo mi je jako loše. Mentalno sam bila potpuno uništena - rekla je ona.
Lohanova nije želela da otkrije ko je otac deteta, niti da precizira u kojoj nedelji trudnoće je izgubila bebu.
(Telegraf.rs/ Eonline)