MARIJA ŠERIFOVIĆ: Podržavam Končitu Vurst
0
25
- Budući da na "Evroviziji" ne glasa nekoliko hiljada ljudi, već cela Evropa, njena pobeda zaista zaslužuje uvažavanje svih. Očigledno da svet popušta prema osobama kakva je Končita - rekla je naša evrovizijska pobednica
Pevačica Marija Šerifović rekla je da podržava aktuelnu pobednicu "Evrosonga" Končitu Vurst.
Preporučujemo
Karleuša i Tošić zagrljeni, ona objavila porodičnu fotografiju: Sinoć su slavili, Jelena objavila i snimak
Marija Šerifović završila u bolnici, uvezli je u invalidskim kolicima: Pevačica proživela pakao
- Ako je Končita ono što narod voli, a očigledno da jeste, onda ima moju punu podršku i poštovanje - navela je naša muzička zvezda za "Blic", koja je, da podsetimo, trijumfovala na pesmi "Evrovizije" 2007. godine.
Marija je dodala da pobeda transrodne pevačice ne zaslužuje samo uvažavanje pojedinca, nego, kako kaže, cele planete.
- Budući da na "Evroviziji" ne glasa nekoliko hiljada ljudi, već cela Evropa, njena pobeda zaista zaslužuje uvažavanje svih. Očigledno da svet popušta prema osobama kakva je Končita - zaključila je Šerifovićeva.
(Telegraf.rs/"Blic")