KRISTIJAN: Nepravda, gradonačelnik Kruševca je zabranio moju izložbu!
0
24
- Ja se smatram groznim kriminalcem koji po mišljenju (nekih???), nema šta da savetuje bilo koga - napisao je ogorčeni Kristijan na svojoj Fejsbuk stranici
Ljut zbog toga što je, kako kaže, gradonačelnik Kruševca zabranio izložbu, koju je u tom gradu trebalo da održi 30. maja, Kristijan Golubović je na svojoj Fejsbuk stranici objavio otvoreno pismo u kojem navodi da mu je učinjena velika nepravda!
Preporučujemo
Aca priznao da živi sa Čedom Jovanovićem! Uputio mu emotivne reči: "Sve polomljene noge, ruke, operacije..."
Bolna prošlost srpske glumice koja čeka dete s fudbalerom: "Deca su mi govorila 'ti nemaš tatu', a ja..."
Takođe, Kristijan kaže da mu je žao što mu nije omogućeno da učestvuje na tribini na kojoj bi mlade upozorio na poguban uticaj droge.
Golubovićevo pismo prenosimo u celosti:
(Milan Popović)