SUZANA MANČIĆ: Ja sam seksi i sa veštačkim kukovima (FOTO)
0
8
- Zbog implantata ne mogu da prekrstim noge kao što sam to činila sa 30 godina, ali namestim se ja lepo da to bude seksi - ispričala je voditeljka
Voditeljka Suzana Mančić koja se nakon tri godine vratila na male ekrane kaže da je bez obzira na dve operacije kukova, i dalje seksepilna kao i ranije.
Preporučujemo
"Ovo više ne ide, aj ćao": Predrag Sarapa progovorio o otkazu na Pinku
SKANDAL U HRVATSKOJ Darko Lazić pevao pola sata, pa isteran iz kluba? Vlasnik tvrdi: "Nije mogao da stoji"
- Nije mi nimalo bilo dosadno tokom tri godine pauze, jer sam radila na sebi. Nisam dozvolila da se uljuljkam. Napisala sam knjige koje je publika odlično prihvatila, imala sam dovoljno vremena za ćerke. Mada, imala sam i dve operacije, ali sada sam kao nova, čelična sam kao Tačerova, a borim se kao lav. Zbog implantata ne mogu da prekrstim noge kao što sam to činila sa 30 godina, ali namestim se ja lepo da to bude seksi - s osmehom priča Suzana.
(Telegraf.rs/ izvor: Blic)