Ovako je Tirion Lanister izgledao kao srednjoškolac! (FOTO)
0
2
Slika iz školskog godišnjaka na kojoj se vidi kako je Piter Dinkledž izgledao 1987. kada je imao 18 godina, postala je pravi hit među fanovima "Igre prestola"
Preporučujemo
Pitali smo Jovanu Jeremić da prokomentariše Mitrovićevu odluku da otpusti ceo tim: Rekla je samo dve reči
Evo da li je Jovana Jeremić na listi Željka Mitrovića za otkaz: Ovim potezom je voditeljka sve otkrila
Jedan od najomiljenijih likova iz "Igre prestola" je sigurno Tirion Lanister, kojeg igra Piter Dinkledž (44), a sve fanove je nasmejala njegova fotografija iz srednjoškolskog godišnjaka kojom dominira klasična "fudbalerka"!
Inače, omaleni glumac je završio privatnu katoličku srednju školu "Delbarton" u Nju Džersiju, a slika je snimljena 1987. kada je imao 18 godina. A koliko je Piteru bitna frizura pokazuje i izjava jednog od njegovih cimera sa koledža koji je ispričao da je Dinkledž svojevremeno imao dugu, bujnu kosu i ličio na hipika.
(Telegraf.rs)