ŠOKANTNO: Gogino ime izbrisano s Igorovog spomenika!
2
10
- Za takve ljude zaista nemam komentar, ko god da je to uradio treba da ga je sramota! Dela govore o njima. Posle godišnjice, velika tačka se stavlja na to - kaže pevačica
Pevačica Goga Sekulić šokirala se kada je tokom jučerašnjeg dana otišla na grolje Orlovača kako bi svom pokojnom suprugu Igoru Ramoviću zapalila sveću. Naime, neko je izbrisao njeno ime s Igorovog spomenika.
Preporučujemo
Duplo slavlje kod Kaće Grujić i Gobelje: Estrada se okuplja, čestitke pljušte, ona dobila najvredniji poklon
Mora da se iseli iz stana od 150 kvadrata iz centra, pevačica traži stvari po kontejnerima: Ima i 3 nekretine
Na spomeniku koji je Goga podigla s Igorovom majkom Zoricom Terzin, ostao je samo njen potpis "mama".
- Za takve ljude zaista nemam komentar, ko god da je to uradio treba da ga je sramota! Dela govore o njima. Posle godišnjice, velika tačka se stavlja na to - kaže pevačica.
Sekulićeva ističe da ne zna ko bi i zašto uradio tako nešto.
(Telegraf.rs)