Ovako je Karleušin fan "ispalio" Cecu (FOTO)
0
71
JK je na svojoj Fejsbuk stranici objavila fotografiju na kojoj njen obožavatelj pozira pored Ražnatovićem noseći majicu "Jelena Karleuša je bolja"
Pevačica Jelena Karleuša nastavila je da objavljuje slike svojih fanova po društvenim mreža. Ovog puta, JK na svojoj Fejsbuk stranici podelila fotografiju na kojoj njen obožavatelj pozira pored Cece Ražnatović, a na njegovoj majici piše "Jelena Karleuša je bolja".
Preporučujemo
"Hvala što ste došli na sahranu..." Tonija preplavila tuga: Bivši Draganin muž oglasio se potresnom porukom
SAZNAJEMO: Sloba Vasić napustio stan nakon žestoke rasprave sa Lelom: Ona posle nekoliko sati dobila dokaz
- Ne ne ne... Ovo je vrh vrhova! Tako to rade moji fanovi-SA OSMEHOM, PETLJOM I SA STILOM - napisala je Karleuša na popularnoj društvenoj mreži.
(Telegraf.rs)