Devojci Krisa Brauna Rijanini fanovi prete smrću
0
0
Karueče Trejn se požalila prijateljima da dobija ozbiljne pretnje, nakon čega je angažovala telohranitelja bez koga ne napušta kuću
Devojka Krisa Brauna, Karueče Trejn, požalila se prijateljima da su joj obožavaoci popularne pevačice Rijane pretili smrću, piše portal TMZ.
Preporučujemo
Pre nekoliko godina Viki i Taške su "usvojili" ovog pevača: On prekinuo slavlje i obratio se njihovom sinu
Bogatstvo Halida Bešlića procenjeno na 13 miliona evra: Evo kome će sad sve pripasti
Podsetimo, pre nekoliko dana Rijana i Karueče su zaratile putem društvenih mreža. Prvo je pevačica na Tviter stavila sliku kesice keksa sa naočarima i minđušama, aludirajući na to da je Karueče Vijetnamka. Zatim je Trejn na Fejsbuku stavila status: "Ja sam Angelina, ti si Dženifer. Pogledaj gde je Bred". Ali, izgleda da su neki Rijanini fanovi ovo shvatili preozbiljno.
"Nadamo se da će te Rijana prebiti kao vola!", "Pazi se", "Ubićemo te", samo su neke od pretnji koje je manekenka primila. Nakon toga odlučila je da nigde ne ide bez telohranitelja.