U BAZENU, NASRED TERAZIJA: Kristijan Golubović se polio ledenom vodom (VIDEO)
0
39
Golubović je odgovorio na izazov golmana Vladimira Stojkovića, a za "Ice Challenge" je nominovao Dragana Đilasa, Emira Kusturicu i MMA borca Adnana Alića
Kristijan Golubović je odlučio da se priključi "Ledenom izazovu", koji je zaludeo ceo svet, i polio se hladnom vodom u centru Beograda.
Preporučujemo
Iznenadiće vas kada čujete šta je po struci trećeplasirani finalista "Zvezda Granda": Ovo se retko čuje
"Otišao si tiho, ne rekavši zbogom" Umro pevač Vladimir Janevski, pevačica Kaliopi slomljena zbog vesti
Golubović je hteo da bude originalan, pa je kod Terazijske česme stavio šareni bazenčić i tako se priključio ostalim domaćim ličnostima koje su se ispolivale. On je za dalji izazov nominovao bivšeg gradonačelnika Beograda Dragan Đilasa, reditelja Emira Kusturicu i MMA borca Adnana Alića.
Golubović je na svojstven način prokomentarisao one koje je nominovao. Njega je izazvao golman reprezentacije Srbije i bivši čuvar mreže Partizana, Vladimir Stojković.
Inače, ovaj trend je humanitarnog karaktera za lečenje bolesti miotrofične lateralne skleroze, poznatije kao bolest Lua Geriga.
Pogledajte video:
(Telegraf.rs)