Top 10 najčudnijih kolekcija svetskih zvezda
0
0
Anđelina Džoli je strasni kolekcionar noževa, Tom Henks sakuplja pisaće mašine, Klaudija Šifer preparirane bube, a Džoni Dep kosture golubova. Telegraf.rs vam predstavlja najčudnije strasti svetskih zvezda
Neke poznate ličnosti sakupljaju stvari kojima su fascinirani. Vlasnici su impozantnih kolekcija kostura golubova, starih pisaćih mašina, noževa, posteljina, igrica... Portal TopTenz sastavio je deset najbizarnijih kolekcionara među svetskim selebritijima.
Preporučujemo
Marić od danas na TV sa nacionalnom frekvencijom: Nakon odlaska sa Hepija, gledaćemo ga i ovde svakodnevno
Porodica Đoković stigla u Beograd nakon Noletovog trijumfa: Evo kako su se vratili iz Atine, a i ko je s njima
Poznati glumac sakuplja kosture golubova, predmete za kuću iz doba art-dekoa, rukopise pisca Džeka Keruaka i slike sa likom klovna. Baš kao što se i možete očekivati od njega, uvek je drugačiji od svih.
(A. V. / Index.hr)