Ovu lepoticu čuveni glumac neće da oženi!? (FOTO)
0
7
Rozi je pokazala da u svakoj varijanti, pa čak i sveže probuđena, izgleda veoma seksi, pa je sad još veća misterija zbog čega njen dečko Džejson Statam okleva sa tim da se skrasi sa 20 godina mlađom lepoticom
Preporučujemo
"Počeo sam da se borim..." Sloba o incidentu u avionu: Otkrio kroz šta je prošao "Nisam u kontaktu ni sa kim"
"Glava mi je bila u torbi" Zorica sa knedlom u grlu o bolesti "Ana Bekuta se molila pod Ostrogom za mene"
Rozi Hantigton-Vitli (27), manekenka poznata i kao "Viktorijin anđeo", slikom iz kreveta se priključila mnogim drugim slavnim ličnostima u kampanji "Wake Up Call" koja ima za cilj skupljanje novca za decu u Siriji.
Rozi je pokazala da u svakoj varijanti, pa čak i sveže probuđena, izgleda veoma seksi, pa je sad još veća misterija zbog čega njen dečko Džejson Statam okleva sa tim da se skrasi sa 20 godina mlađom lepoticom.
Ovo morate da uradite da biste imali telo kao Viktorijin anđeo! (FOTO)
Par je u vezi od 2011. Šuškalo se da su u krizi, ali i da ne mogu jedno bez drugog.
(Telegraf.rs/Daily Mail)