NEMAM SEKS JER NIKO NIJE DOVOLJNO DOBAR ZA MENE: Nives Celzijus otvorila dušu i otkrila da živi u celibatu
0
15
- Nisam zaljubljena i na tom polju nema ničeg zanimljivog u mom životu. Recimo da u 2015. godini želim da nađem novog muškarca... ali toliko sam postala kritična da mi deluje nestvarno da će se takav uopšte pojaviti - rekla je zanosna Hrvatica
Hrvatska starleta Nives Celzijus progovorila je o svom seksualnom životu. U razgovoru za "Večernji list", ona je istakla da živi u celibatu jer oš uvek nije našla muškarca koji odgovara njenim kriterijumima.
Preporučujemo
Šok stajling devojke najbogatijeg domaćeg pevača! Kod Amidžića stigla u halterima, kadar otpozadi je "bruka"
Ovde će uživati mala Lola! Zavirite u papreno skup stan Mine i Ognjena Amidžića, renovirali ga godinu dana
- Nisam zaljubljena i na tom polju nema ničeg zanimljivog u mom životu. Recimo da u 2015. godini želim da nađem novog muškarca... ali toliko sam postala kritična da mi deluje nestvarno da će se takav uopšte pojaviti - rekla je Nives Celzijus i nastavila:
- Čini mi se da ću nastaviti da živim u celibatu i permanentnoj apstinenciji jer dugo nisam srela nekoga ko bi barem približno odgovarao mojim kriterijumima - zaključila je.
(Telegraf.rs/"Večernji list")