Bono Voks hitno mora na operaciju! (FOTO)
0
1
Slavni roker je, samo nekoliko dana posle nezgode tokom leta avionom, pao sa bicikla u Njujorku i povredio ruku
Neverovatne dane preživljava Bono Voks. Malo pošto je za dlaku izbegao smrt kada su otpala zadnja vrata aviona kojim je leteo, u njujorškom Central Parku je pao sa bicikla i povredio ruku, pa mora na operaciju.
Preporučujemo
Suzana Mančić nakon ćerkine udaje, progovorila o podeli imovine sa moćnikom: “Što je tvoje, to je moje”
"Ona je nova Marina Tucaković" Poznata pevačica prokomentarisala novu devojku Radulovića "Njeno vreme dolazi"
Nije precizirano o kakvoj se povredi radi. Cela grupa U2 je, inače, stigla u Njujork zbog gostovanja u šou programu Džimija Felona od danas do petka 21. novembra, međutim, zbog novonastale situacije to je moralo da bude otkazano.
Bend je, podsetimo, 2010. odložio turneju zbog problema koje je Bono imao sa leđima. Sada se najavljuje njegov brz oporavak i povratak redovnim obavezama.
(Telegraf.rs/myfoxtwincities)