KESIĆ: Nisam skinut s B92, neko je pustio buvu! (VIDEO)
0
20
- Budalaština - u svom stilu je popularni voditelj prokomentarisao vest koja se proširila, da je njegova emisija skinuta sa programa TV B92
Popularni voditelj Zoran Kesić demantovao je informaciju koja se večeras proširila, da je njegova emisija "24 minuta sa Zoranom Kesićem" skinuta iz programske šeme TV B92.
Preporučujemo
"Imala sam platu 53.400 dinara" Naša voditeljka o odlasku sa RTS: "Nikada nisam želela da kukam i tražim"
"Htela kombinaciju, sad se udajem za njega" Naš glumac u zanosu sa 23 godine mlađom: "Stariji od njenog oca"
- Budalaština - u svom stilu će Kesić.
Voditelj je dodao:
- Sve je sasvim normalno. Na redu je pauza, sa emisijom nastavljamo u martu.
Kesić je podsetio:
- Sećate se, i prošle godine je u ovo vreme bila priča - da li ćemo da nastavimo, ili nećemo. Vučić, ovo, ono... Više sam umoran od te fame. Radićemo najnormalnije od marta, kao što sam i najavio.
Zaključio je:
- Znate, uostalom, kakav je rejting emisije. Nema rezona da je ukidaju.
(Telegraf.rs)