SRPSKE PEVAČICE U SUZAMA: Ovako izgleda garderober Dženifer Lopez! (VIDEO)
0
25
Ekipa magazina "People" je uživala u čarima druženja sa lepoticom, a u sklopu projekta "Hollywood at Home" ona je otkrila kako i dalje čuva kultnu Versaće haljinu koju je nosila na dodeli Gremi nagrada pre 14 godina
Srpske pevačice se svakodnevno hvale svojim ormanima i cipelarnicima, ali prave dive, svetskog kalibra kao što je Dženifer Lopez, nemaju potrebu za tim. Pevačica je tek sad, na nagovor svog tima, i to godinama nakon što je postala poznata, pokazala samo deo bajke.
Preporučujemo
Arena puna slobodnih mesta! Toni Cetinski ne može da proda karte za koncert u Zagrebu: Evo kakva je situacija
Dečko Jovane Jeremić odneo pobedu u Beču nokautom u 2. rundi: Evo kako ga je ona bodrila iz prvog reda
Naravno, za to je dobila debelu novčanu sumu.
Ekipa magazina "People" je uživala u čarima druženja sa lepoticom, a u sklopu projekta "Hollywood at Home" ona je otkrila kako i dalje čuva kultnu Versaće haljinu koju je nosila na dodeli Gremi nagrada pre 14 godina.
(Telegraf.rs)