Evo šta je rekla Mađarica iz "suzukija" na koji je naleteo Milan Kalinić!
- U "suzukiju" smo bili vozač Ferenc i ja, sa mojim sinom i njegovom devojkom D.K. - izjavila je Katalina Nađi
Mađarica Katalina Nađi (47), koja je sa još troje svojih sunarodnika bila u "suzukiju" na koji je svojim džipom naleteo voditelj Milan Kalinić, za "Blic" kaže da je bilo strašno sve što se dogodilo.
Preporučujemo
"Mali šampione, ta snaga.." Ceca se javno obratila malom Bogdanu koji je zlatnu medalju posvetio pokojnoj mami
Zavirite u luks dom Slobe Radanovića: Dva bazena, lift i pogled na Dunav - Jelena pokazala svaki kutak
KALINIĆU PRETI OSAM GODINA ZATVORA?! Izazvao udes, troje Mađara poslao u bolnicu!
- Bilo je strašno kada je džip prešao na našu stranu puta i udario nas. U "suzukiju" smo bili vozač Ferenc i ja, sa mojim sinom i njegovom devojkom D.K. Strašno, samo to mogu reći - ispričala je Katalina koja je juče sa polomljenom desnom podlakticom i posekotinama i modricama izašla iz bolnice u Kruševcu.
Iz bolnice navode da je Kalinić nekoliko sati posle nesreće nekoliko sati bio ispred odeljenja intezivne nege kako bi video u kakvom su stanju povređeni Mađari.
Mađar sa kojim se Kalinić sudario u šok sobi
(Telegraf.rs/izvor: Blic)