BRENA: Pevam bolje od Madone!
0
47
U jednoj emisiji pevačicu su uporedili sa Madonom, a ona je objasnila razliku između njih dve
Folk divu Lepu Brenu u jednoj emisiji okarakterisali su kao našu Madonu.
Preporučujemo
"Slavilo se kao Ivkova slava" Jelena Đoković se oglasila nakon rođendana - Novak je ljubi, zadesilo ih nevreme
"Pucaj me!" Duška Šarića pogodila pesma na punoletstvu ćerke - meni koštao 100€ po osobi, zapevala ova zvezda
Međutim, pevačica je objasnila po čemu se to ona razlikuje od kraljice popa.
- Mislim da ja malo bolje pevam od nje - rekla je Brena u emisiji "Bulevar B92" i navela da bi Doli Parton pre bila njena mera što se tiče svetske muzičke scene.
(Telegraf.rs)