Pogledajte poslednji spot Kemala Montena! (VIDEO)
227
0
U pitanju je prošlogodišnji živi snimak, kada je nedavno preminuli pevač bio gost na koncertu "Crvene jabuke"
Kemal Monteno, legendani pevač koji nas je nedavno napustio, često je sarađivao sa grupom "Crvena jabuka", pa tako i novi spot predstavlja uspomenu na njegovo gostovanje na zagrebačkom "unplugged" koncertu čuvenog benda u februaru 2014. godine.
Preporučujemo
Estrada želi u njen avion, prijavljuju se za biznis klasu! Milica Pavlović jasno poručila: "CAKA" JE ZA HRABRE
PAPARACO! Evo šta Kristijan Golubović radi nakon što ga je bivša prijavila policiji: Viđen kako besno udara...
Kemo se pridružio Žeri i ekipi u pesmi "Napiši jednu ljubavnu" koju je svojevremeno on i napisao i snimio, a kasnije je svoju verziju objavila i "jabuka".
U pitanju je drugi video singl sa aktuelnog koncertnog albuma "Crvene jabuke" nazvanog "Bivše djevojčice, bivši dječaci - Unplugged Live u Lisinskom". Bend ovim izdanjem obeležava 30 godina postojanja.
Pogledajte spot:
(Telegraf.rs)