POGLEDAJTE MEĐU PRVIMA: "Orthodox Celts" imaju novi spot! (VIDEO)
23
2
Aca Seltik i ekipa predstavljaju video singl "One / Milk & Honey"
Grupa "Orthodox Celts" ima novi spot, i to za pesmu "One / Milk & Honey". U pitanju je drugi singl sa njihovog šestog albuma, koji se nestrpljivo iščekuje.
Preporučujemo
Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević" posle 23 dana! Kasper je uz nju, pevačica rekla samo dve reči
"Živim kao podstanar 14 godina" Milica Kemez prodaje plac - otkrila zašto je odustala od gradnje kuće
Bend je snimio spot za Zelengori. Fazon - stari, dobro poznat. Pravi keltski. Fanovi, sasvim sigurno, ni sada neće biti razočarani.
Pogledajte spot i uživajte u novoj pesmi Ace Seltika i kompanije:
(Telegraf.rs)