SNEŽANA DAKIĆ: Vučić i ja se uvek lepo ispričamo
6
2
- Nekoliko puta je bio gost u mojoj emisiji. Otkada je na vlasti, nismo snimali, mada smo se nekoliko puta dogovarali - objasnila je voditeljka
Nakon što su se nedavno sreli na Kopaoniku i srdačno pozdravili, voditeljka Snežana Dakić kaže da srpskog premijera Aleksandra Vučića poznaje više od 25 godina.
Preporučujemo
Lepa Lukić se čula sa Zoricom, priznala u kakvom je stanju: "Izašla je iz šok sobe, kad sam joj čula glas..."
Vesna Zmijanac u suzama o stanju Zorice Brunclik: "Možda postoji neko čudo, pa se izleči... Mnogo mi je žao"
- Aleksandar i ja se poznajemo više od 25 godina preko zajedničkih drugova. On je voleo basket, a ja sam tada ulazila u novinarstvo. Nekoliko puta je bio gost u mojoj emisiji. Otkada je na vlasti, nismo snimali, mada smo se nekoliko puta dogovarali. Uvek se lepo ispričamo kad se sretnemo, a na Kopaoniku sam ga upoznala sa mojom ćerkom, koju sam inače upoznala sa gradonačelnikom, za slučaj da ima nekih primedbi ili predloga - ispričala je Snežana Dakić.
(Telegraf.rs/izvor: Alo)