CUCA ŠOKIRALA: Zamalo da ubijem devojku, zbog mene nosi stakleno oko! (VIDEO)
Pevačica je u rijalitiju "Parovi" ispričala skandalozan događaj iz svog života
Ivona Negovanović Cuca je šokirala sve pričom u rijalitiju "Parovi" na Tv Hepi, o incidentu u kome je učestvovala, kako kaže, pre šest godina.
Preporučujemo
"Nisam gradio karijeru da bih izdržavao tuđu decu!" Rade Jorović udario zabranu: "Moje pesme niko da ne dira!"
Zahar je već 20 godina u braku sa majkom pobednice Zvezda Granda! "Nisam imala potrebu da ga spominjem..."
Pevačica je Atini Ferari rekla da ne ume da se svađa već da je, kad joj "pukne film", u stanju, kako kaže, nekog da ubije.
BLAMČINA STARLETE: Ja sam snajka Rahele Ferari!
Ispričala je da je imala incidentnu situaciju pre šest godina, kada se obračunala sa drugom devojkom, posle dvogodišnje netrpeljivosti.
DA LI JE CUCA IZGUBILA BEBU? Pozlilo joj usred noći, dolazila Hitna pomoć!
Devojka je, kako kaže Cuca, prišla pevačici u diskoteci, pljunula je, a Negovanovićeva ju je onda nekoliko puta čašom za viski tako jako udarila u glavu, da devojka danas ima stakleno oko.
Pogledajte skandalozan snimak:
(Telegraf.rs)