30.000 EVRA ZA PEVAČICU: Dara Bubamara zvezda "Farme 6"? (FOTO)
Prsata folkerka je tražila od produkcije da joj nadoknade sve nastupe koje će propustiti dok bude u rijalitiju
Pevačica Dara Bubamara bi trebalo da bude zvezda šestog izdanja rijalitija "Farma", koje će početi sa emitovanjem 1. septembra na TV Pink.
Preporučujemo
Jeziv snimak povređenog psa! Kristina Spalević pokazala kako izgleda ljubimac nakon što ga je Kristijan bacio
Životna ispovest čuvenog Ignacija iz Kasandre: Otkrio šta misli o Srbiji i Jokiću i zašto ovde nikad nije bio
Ovo su prve učesnice "Farme"? (FOTO)
Folkerka još nije potpisala ugovor, ali su pregovori u toku.
Kada se Dara bez brusa nagne, svašta će na pamet da vam padne! (FOTO)
- Produkcija Pinka želi da okupi velike zvezde, a među prvima na spisku im je Dara Bubamara, koja nikad nije učestvovala u rijalitiju. Ona bi ušla na kraći period, s otvorenom mogućnošću da ostane cela tri meseca - priča dobro obavešten izvor.
On dodaje:
- Dara je tražila od produkcije da joj nadoknade sve nastupe koje će propustiti dok bude na "Farmi". Pevačica bi za mesec dana učešća mogla da inkasira 30.000 evra. To je cifra o kojoj se trenutno pregovara.
(Telegraf.rs/Izvor: Informer)