Bila je najlepša Italijanka čije su golišave scene ušle u istoriju, napustila nas je... (VIDEO)
88
2
Glumica Laura Antoneli je preminula u 74. godini u Rimu
Preporučujemo
Hitna pomoć stigla u Beogradsku arenu, Vesni Zmijanac se slošilo pred početak koncerta
Završeno drugo polufinale Evrovizije26: Oni su direktna pretnja Srbiji, u finalu Dara iz Bugarske i Albanija
Čuvena italijanska glumica Laura Antoneli preminula je u 74. godini u Rimu, a njeno beživotno telo je pronašla čistačica.
Laura, koja je rođena 1941. u Puli, ostala je upamćena po brojnim erotskim scenama, naročito u filmovima "Malizia", "Divina creatura", "Il merlo maschio" i "All'onorevole piacciono le donne".
Početkom devesetih je osuđena na kućni pritvor zbog posedovanja kokaina, a svojevremeno je veliku pažnju privlačila kao devojka Žana Pola Belmonda.
Na vrhuncu popularnosti su je mnogi smatrali za jednu od najlepših žena sveta, a njene golišave scene su ulepšale odrastanje generacijama muškaraca.
(Telegraf.rs)