"Goblini" slave dva jubileja u bašti SKC-a! (VIDEO)
38
0
Šabački pank rokeri će održati beogradski koncert 5. septembra, a gostovaće im još tri benda
Šabački "Goblini" će u subotu 5. septembra, koncertom u bašti SKC-a, obeležiti 20 godina od prve svirke u Beogradu (KST). Istovremeno, to će biti njihov jubilarni, 300. koncert u karijeri.
Preporučujemo
"Dobila je golubarnik" Ovo je Stanijin stan u Rumi, tvrdi da je penthaus! Komšije razotkrile sve: Koštao je.."
Đina Džinović izgleda kao boginja, a ovo je tajna njene savršene linije: Jednu namirnicu jede svaki dan
Tom prilikom, na sceni će se pojaviti i bendovi "Neprijatelj prelazi Zeku" (Novi Sad), "Po kratkom postupku" (Beška) i "Iskaz" (Pančevo). Ulaznice su u prodaji na blagajni SKC-a i u radnji Felix Shop (TC Sremska), po ceni od 800 dinara.
Golub i ekipa su pred koncert plasirali spot za pesmu "Pozdrav suncu", koja se nalazi na njihovom još uvek aktuelnom albumu "Roba s greškom" (Long Play, 2013)
(Telegraf.rs)