Opuštena Ava popila čašicu previše!
0
0
Od pevanja i pešačenja neće biti ništa, pošto sam "drmnula" malo ruma. Odlično mi prija - rekla je pripita starleta. Neven se razočarao u Avu
Posle ujedinjenja i par zadataka, učesnici "Survajvera" su dobili neko vreme oduška, koje su iskoristili u kupovini u obližnjem selu. Pored neophodnih stvari, pazarili su između ostalog i alkohol.
Preporučujemo
Veljko Ražnatović se vratio u Srbiju, a ovako mu je Bogdanin otac “očitao lekciju”: “Moja ćerka je porodična”
Oglasio se Sloba Radanović zbog nestanka devojčice Dunje Necić (15) iz Novog Sada: Napisao samo jednu reč
Najviše ovog opojnog tečnog sredstva popila je Ava Karabatić, koja je i sama priznala da popila čašicu više ruma.
- Imamo sve i svi smo na okupu. Na nama je da gledamo predivnu mesečinu, da šetamo, da pevamo, ali mislim da večeras od toga neće biti ništa. Ja sam malo "drmnula" ruma. Nisam dugo, pošto sam da detoksikaciji već mesec dana, i odlično mi prija. Melem. Ja i Sebi (Sebastijan) smo malo "drmnuli" - rekla je vidno pripita hrvatska starleta.