Farmeri u panici, završili u karantinu (VIDEO)
166
14
Takmičari rijalitija "Pink" bili su šokirani kada im je Lepi Mića pročitao pismo
Farmeri su sinoć doživeli neprijatnost. Na imanje je stiglo pismo koje je pročitao Lepi Mića:
Preporučujemo
Nakon susreta Slobe i Lune, Jelena Radanović napustila Srbiju: Otišla u kasne sate, odvela i sina
Jede peciva, paste i čips, a ima telo za zvižduk: Doručak Danijele Dimitrovske košta 100 dinara - OVO je tajna
- Veoma je važno da gazda pažljivo pročita ovo pismo i da napomene da je situacija ozbiljna. Nakon razgovora sa veterinarom koji brine o životinjama, utvrđeno je da se skoro sve životinje boluju od zaraze koja se lako prenosi na ljudi. Neophodno je da svi farmeri koji su bili u kontatku sa životinjama obuku zaštitna odela. Zadruga i svi stručnjaci rade na rešavanju ovih problema - pročitao je pevač i naglasio da treba da proglasi karantin.
Pogledajte snimak:
Farmeri su bili u panici, obukli zaštitna odela.
Na kraju, stvar ipak nije ozbiljna, budući da je pismo lažirano, tako da nema nikakve zaraze.
Pogledajte snimak:
(Telegraf.rs)