IDI, ŠLIHTAJ SE KRISTIJANU! Puklo prijateljstvo, Tamara žestoko popljuvala Maju! (VIDEO)
93
15
- Poltrončino, pali, bre, budalo jedna - poručila je Tamara svoj nekadašnjoj drugarici Maji
Očigledno je da više nema prijatelja na "Farmi", i posle Stanije i Kristijana, žestoko su se posvađale i Tamara i Maja.
Preporučujemo
"Svi bi da budu sa Cecom, Prijom ili sa mnom, a kad me upoznaju, sve im smeta" Zorana o ljubavnim problemima
Evo čime se Kasper bavi u Americi, hvali se bogatstvom i poslom na Menhetnu: "U Beogradu postoji problem..."
Počelo napuštanje "Farme", evo ko je PRVI otišao sa imanja! (FOTO)
Iako je tvrdila da je Nikolićeva njena najbolja drugarica na imanju, Tamara je promenila mišljenje i popljuvala je pevačicu.
- Poltrončino, idi šlihtaj se Kristijanu... uvuci mu se guzicu... pali, bre, budalo jedna - vikala je Tamara a za divno čudo Maja se povukla i ništa joj nije odgovorila.
Pogledajte šta je sve Tamara rekla svojoj bivšoj drugarici:
(Telegraf.rs)