Ceca poslala dečku sliku iz kupatila (FOTO)
208
0
Ceca je zanimljivom fotografijom svom dečku Aleksandru čestitala Dan zagrljenih
Nakon što su javno priznali da su skoro godinu dana u vezi, Ceca i 16 godina mlađi maneken Aleksandar Jovović više ne moraju da se kriju, a to je pokazala i romantična slika koju je Ražnatovićeva objavila na svom Instagram profilu.
Preporučujemo
Borko, Mirko Kodić, Nadica Ademov, Mirko Šijan... Poznati uplakani stižu na sahranu brata Darka Lazića
Nakon Ane Sević stigla i Marina Gagić kod Lazića u Brestač: Darkove bivše na istom mestu, spojila ih tuga
NEĆE VIŠE DA SE SKIDA: Cecin dečko odlučio da zbog nje promeni život (FOTO)
Fotografija iz kupatila kojom je Ceca obeležila jučerašnji Dan zagrljaja, privukla je veliku pažnju... Uostalom, tu su šampanjac, sveće i čokoladice.
Doduše, mnogi su ubeđeni da ovo nije pravi Cecin profil na Instagramu, jer ona ranije nikada nije objavljivala ovakve fotografije, ali jedno je sigurno - romantike nikad dosta.
(Telegraf.rs)