PANIKA NA IMANJU: Dušici pozlilo na "Farmi", odvezla je Hitna pomoć
33
8
Pevačica je kolabirala i odvedena je na infuziju
Prošle noć na "Farmi" je održana žurka, a brojni farmeri su pili alkoholna pića. Među njima i Dušica Grabović, kojoj je tokom današnjeg dana, zbog sinoćnje preterane konzumacije alkohola, pozlilo, piše Pink.rs.
Preporučujemo
"Sin mi je rođen bez sluha, pitala sam se zašto meni..." Anica o sinu, životu u Americi i povratku u Srbiju
Milica besna na kolege, stala u odbranu NJE: Pomenula posetu terapeutu "To su ko zna koji kamenci na duši..."
POTPUNI ŠOK! Filip napustio "Farmu", evo i zbog čega! (VIDEO)
Farmeri su brzo reagovali, odveli je do kapije. Dušica je ukazana zdravstvena pomoć. Odvedena je na infuziiju, a posle toga ona će se vratiti na imanje. Dušica je oseća dobro.
(Telegraf.rs)