DOBRE VESTI: Tarik Filipović pušten iz bolnice
- Napokon sam kod kuće i dobro se osećam iako još ne mogu da se oslonim na nogu. I dalje moram da idem na terapije, a oporavak će trajati još neko vreme. Mislim da ću se tek za nekih šest meseci oporaviti toliko da mogu da se bavim sportom - rekao je poznati hrvatski glumac i TV voditelj
PONOVO U KRUGU PORODICE! Poznati hrvatski glumac i voditelj Tarik Filipović vratio se konačno iz bolnice i ponovo je sa svojom porodicom nakon nezgode, koja ga je zadesila sredinom januara ove godine. Da podsetimo, na njega je naleteo automobil, nakon čega je morao da operiše potkolenicu.
Preporučujemo
Toni Cetinski se obratio Jakovu Jozinoviću pred sam početak koncerta u Spensu! Pogledajte šta je napisao
Jovana Jeremić postala baba! Veliko slavlje u porodici voditeljke, u 35. godini se ostvarila u novoj ulozi
- Napokon sam kod kuće i dobro se osećam iako još ne mogu da se oslonim na nogu. I dalje moram da idem na terapije, a oporavak će trajati još neko vreme. Mislim da ću se tek za nekih šest meseci oporaviti toliko da mogu da se bavim sportom - rekao je Tarik Filipović (41).
Glumcu i TV voditelju oporavak je mnogo lakši uz sinove Dina (9) i Armana (4). Porodica je ponovno na okupu, a Tarik između poseta prijatelja i rodbine vreme krati uz televiziju. O datumu povratka u pozorište zasad je, kaže, rano govoriti.
(Telegraf.rs / 24sata.hr)