Plejboj pomama: Posle Soraje i Anastasija operisala nos!
0
0
Operisala sam nos, sve je proteklo u najboljem redu. Nisam ga lomila, već samo malo korigovala da ne bih izgubila svoj identitet, kaže Anastasija Buđić
Tek što se Soraja Vučelić odlučila na remont svog profila, to je uradila i njena koleginca po "Plejboju" Anastasija Buđić. Izgleda da se pomama za fizičkim korekcijama sa usta i grudi ,"preselila" na nos. Sada među poznatima to postaje trend, pa se tako svojim novim nosem pohvalila i Buđićeva.
Preporučujemo
"Dijagnostifikovan mi je rak kože na dva mesta": Milica Milša kod kozmetičarke saznala da ima kancer
Gorko zažalila zbog uvećanja grudi: Pevačica stavila silikone, pa ih brže-bolje izvadila
- Operisala sam nos, sve je proteklo u najboljem redu. Nisam ga lomila, već samo malo korigovala da ne bih izgubila svoj identitet. Trenutno sam na klinici i oporavljam se! - pohvalila se Anastasija Stejsi Buđić koja nema problema kao njena koleginica Soraja da prizna i pokaže da je uradila korekcije na licu.
Telegraf.rs/ Izvor: Alo!