Morgan Frimen i Tom Kruz u novom SF filmu
0
0
Radnja filma "Oblivion" smeštena je u postapokaliptični svet, u kojem usamljeni vojnik (Kruz) pokušava da se suprotstavi invaziji vanzemaljaca
Morgan Frimen i Tom Kruz biće zvezde novog naučnofantastičnog trilera "Oblivion" u režiji Džozefa Kosinskog (Tron: Legat), piše sajt Deadline.
Preporučujemo
Pevaču prijateljica rodila dete "Ćerka me pitala zašto ne volim mamu, rekao sam joj da mi se sviđaju muškarci"
Nakon razvoda od Slobe Vasića, one su joj sve: Jelena pokazala ko joj je najveći oslonac nakon kraha braka
Radnja filma, koji u bioskope stiže idućeg leta, smeštena je u postapokaliptični svet, u kojem usamljeni vojnik (Kruz) pokušava da se suprotstavi invaziji vanzemaljaca.
Zasad je nepoznata Frimenova uloga u filmu u kojem, takođe, glume Olga Kurilenko i Andrea Rajzenboro.
"Oblivion", u produkciji "Juniverzal pikčersa", zasniva se na scenariju Majkla Arndta (Toy Story).