Dženifer Lopez potpuno gola u reklami za svoj novi parfem
- ''Glowing" je jednostavan miris. Esencija je prirodna, a opet seksi i zavodljiva, pomalo njujorška - kaže Dženifer
Dženifer Lopez počela je sa promocijom svog novog, 18. po redu, parfema ''Glowing'', za koji kaže da predstavlja sve što je ona htela.
Preporučujemo
Oglasio se sin Halida Bešlića nakon smrti majke, uputio poruku prijateljima: "Ne mogu svima da..."
"Kasper je danas posetio": Brat Mine Kostić otkrio istinu - zbog OVOGA je pevačica završila u "Lazi Lazarević"
- ''Glowing" je jednostavan miris. Esencija je prirodna, a opet seksi i zavodljiva, pomalo njujorška - tvrdi Dženifer. Parfem je mešavina mirisnih nota bergamota, mandarine i čempresa, a u prodaji će biti od početka maja.
Da sve bude kako treba, Dženifer je na svoj novi parfem ukazala i marketinškom kampanjom, u okviru koje se slikala potpuno gola, ali je ipak sakrila intimne delove tela.
Pevačica je u vezi sa 24-godišnjim Kasperom Smartom, i priznaje da se ponekad teško nosi sa medijskim pritiskom.
- Neću da lažem, teško je ponekad. Trudim se da se držim što dalje od medija, barem onoliko koliko mogu. Ne primam sve k srcu, jer mislim da ne rade sve to samo zbog mene - zaključila je Dženifer.
(Telegraf.rs / Foto: fragrantica.com)