Jelena Karleuša najavila koncerte u Kotoru i Hamburgu
0
0
Posle dugog iščekivanja, popularna pevačica konačno je, na veliku radost svojih fanova, obelodanila datume za predstojeće nastupe
Jelena Karleuša najavila je danas prve datume i mesta gostovanja u okviru svoje turneje.
Preporučujemo
"Ona mora da prizna" Perućica progovorio o raskidu s Prijovićkom: "Nikad joj nisam rekao da sam je prevario"
"Ljudi zapravo ne znaju istinu" Pevačica progovorila o drami Milice Todorović: "To govori kakva je ona osoba"
Na Tviteru, pevačica je obradovala svoje mnogobrojne fanove u Crnoj Gori najavivši ekskluzivni koncert u Kotoru koji će se održati 17. februara. Samo dan kasnije, Karleuša će nastupiti u Hamburgu u Nemačkoj.
Nekoliko minuta nakon objavljivanja datuma koncerata, usledila je histerija i pritisak fanova na Jelenu da što pre obelodani i ostale lokacije na kojima će nastupati.
I Svetlana Ceca Ražnatović je pre dva dana takođe najavila svoju veliku povratničku turneju. Ako je suditi po najavama, fanove Cece i Jece očekuje vrelo proleće.
(Mladen Mitrić / Telegraf.rs)