PROSTAKLUK I NEVASPITANJE NA FARMI: Za 25 minuta Farmeri izgovore oko 100 psovki (VIDEO)
0
9
Na samo jednom snimku, koji traje 22 minuta, čak 93 puta se čulo čuveno "bip", koje treba da bude cenzura za vulgarne sadržaje
Ukućani rijalitija "Farma" za nešto manje od četvrt sata izgovore skoro stotinu psovki i vulgarnih reči.
Preporučujemo
Marija Šerifović se vratila u Zvezde Granda: Dugo se šuškalo o njenom povratku, sad se oglasila iz studija
"Nijednom nije ručala sa nama, ima svoj apartman": Voditeljka o specijalnim uslovima Zorice Brunclik na Pinku
Naime, kako piše dnevni list "Blic", tokom samo jedne od svađa u ovom rijalitiju, tokom 22 minuta čak 93 puta čulo se čuveno "biiiip".
Čak se i produkcija umorila od cenzure u montaži, te su poslednja dva minuta pustili: " jeba**š ti svoju mamu ped**ko, pi*ko, pi*do, ped*ru..."- što je govorila Saška Karan reperu, i ono što je Ša njoj odgovorio: "smrdi ti pi*ka, kur*odrobilice, ku*vo raspala, kara*emo te..."
Možda ne umeju da rade nijedan poljski ili kućni posao, ali vulgarnosti i psovki farmerima ne manjka.
(Telegraf.rs / Izvor: Blic)