Kejt Vinslet čeka treće dete
0
0
Ned i zvezda filma "Titanik", koja je dobila Oskara za ulogu čuvarke u nacističkom logoru u filmu "Čitač" iz 2008. godine, u braku su šest meseci, a venčali se se u decembru. Beba se očekuje krajem godine
Britanska glumica Kejt Vinslet (37) očekuje treće dete, prvo sa mužem Nedom Rokenrolom. Oskarovka je 2000. rodila ćerku iz braka sa rediteljem Džimom Trapeltonom i sina 2003. iz braka sa rediteljem Semom Mendesom.
Preporučujemo
Amidžić pitao Karleušu šta se desilo pa je naglo promenila mišljenje o Vučiću: Evo šta mu je odgovorila
Sejo Kalač posle mnogo godina otkrio šta su mu Saša i Brena uradili na Grandu, tada se sve promenilo
Ned i zvezda filma "Titanik", koja je dobila Oskara za ulogu čuvarke u nacističkom logoru u filmu "Čitač" iz 2008. godine, u braku su šest meseci, a venčali se se u decembru. Beba se očekuje krajem godine.
Rokenrol, rođen kao Ned Ejbel Smit, nećak je britanskog preduzetnika Ričarda Brensona. Podsetimo, Kejt je nedavno izjavila da voli da ostavi crticu na sredini intimne frizure.
(A. Č./ Daily Mail)