Džej Lo pokušava da ostane trudna?
0
3
Pevačica, koja je već majka petogodišnjih blizanaca Maksa i Eme, veruje da ima suviše godina kako bi prirodnim putem začela, pa navodno razmišlja o veštačkoj oplodnji, prenosi magazin "Star".
Latino pevačica Dženifer Lopez (43) želi da rodi dete svom dečku Kasperu Smartu (25). Pevačica, koja je već majka petogodišnjih blizanaca Maksa i Eme, veruje da ima suviše godina kako bi prirodnim putem začela, pa navodno razmišlja o veštačkoj oplodnji, prenosi magazin "Star".
Preporučujemo
"Jel ste dobro?": Zorica i Kemiš šokirali odgovorom na pitanje o Vesni Zmijanac, ona pričala o njenom stanju
“Što da damo Hrvatima bodove?" Ognjen Amidžić o Evroviziji i hrvatskim predstavnicima: Odbranio srpski žiri
- Ona se plaši da vreme nije na njenoj strani. Međutim, nada se da će putem veštačke oplodnje ostati u drugom stanju za par meseci - rekao je dobro upućeni izvor magazinu.
Par se navodno dogovorio da čitav tretman odrade u tajnosti. Lopezova i Smart su u vezi od 2011. godine.
(Telegraf.rs/Tanjug)