Kusta zbog Monike otkazao učešće u Guči
0
5
"Prvobitno nisam planirao snimanje baš tih dana, ali Monika može samo tada i to su njeni fiksni datumi, pa sam, nažalost, morao da otkažem Sabor u Guči. Ako Bog da, biću domaćin iduće godine", rekao je poznati reditelj
Poznati reditelj Emir Kusturica neće biti domaćin 53. Sabora u Guči, koji se održava od 5. do 11. avgusta. Kako prenosi "Kurir", razlog njegovog izostanka je Monika Beluči, pošto baš u to vreme dolazi slavna italijanska glumica kako bi snimala scene za njegov novi film "Na mlečnom putu".
Preporučujemo
"Deca su bila na otkrivanju pola" Goga stigla na slavlje kod Gačića, otkrila šta je sa Markom: Sin je ostao...
Mikica Gačić dobio 7. unuče, porodica danas slavi: Pitali smo ga o sinu Marku i ljubavnici, on ovako reagovao
Upravo sa ovim ostvarenjenm Kusturica pretenduje da osvoji treću Zlatnu palmu u Kanu.
- Prvobitno nisam planirao snimanje baš tih dana, ali Monika može samo tada i to su njeni fiksni datumi, pa sam, nažalost, morao da otkažem Sabor u Guči. Ako Bog da, biću domaćin iduće godine - rekao je Kusturica za "Kurir".
(Telegraf.rs / Kurir)