Marija Šerifović završila u Urgentnom
0
13
- Boli me nešto sa desne strane stomaka. Ne mogu na desnu nogu - napisala je Šerifovićeva na Tviteru, a potom krenula po medicinsku pomoć
Pop pevačica Marija Šerifović zbrinuta je u Urgentnom centru u Beogradu zbog bolova u stomaku. Ona je informacije o svom zdravstvenom stanju delila na društvenoj mreži Tviter.
Preporučujemo
"Slavilo se kao Ivkova slava" Jelena Đoković se oglasila nakon rođendana - Novak je ljubi, zadesilo ih nevreme
"Pucaj me!" Duška Šarića pogodila pesma na punoletstvu ćerke - meni koštao 100€ po osobi, zapevala ova zvezda
Nekadašnja pobednica Evrovizije najpre je tvitnula da ima jake bolove u predelu stomaka:
- Boli me nešto sa desne strane stomaka. Ne mogu na desnu nogu. Slepo crevo ili...?
Boli me nesto sa desne strane stomaka.. ne mogu na desnu nogu.. slepo crevo ili ??? — Marija Serifovic (@futomaki) July 29, 2013
Ona je potom pomoć potražila u privatnoj lekarskoj ordinaciji, ali sudeći po tvitovima, to nije pomoglo.
Ne pomaze Ristic ipak Urgenti... idemooo delijeee ovo ce biti dobra noc predosecaaaam — Marija Serifovic (@futomaki) July 29, 2013
Na kraju, Šerifovićeva je primljena u Urgentni centar u Beogradu, odakle je svojim pratiocima tvitnula fotografiju.
:-) pic.twitter.com/djzmvQcX3L — Marija Serifovic (@futomaki) July 29, 2013
(Telegraf.rs)