Harison Ford umesto Brusa Vilisa u "Plaćenicima 3"
0
1
Treći deo akcionog spektakla trebalo bi da se pojavi u bioskopima naredne godine, a još nije poznato koga će igrati Ford
Glumac Harison Ford pridružio se ekipi filma "Plaćenici 3", popunivši prazno mesto nakon odlaska glumca Brusa Vilisa.
Preporučujemo
Biljana Tipsarević se vratila iz Dubaija za Srbiju, otkrila šta je doživela: "Moja porodica je i dalje tamo"
Sin Donalda Trampa bacio oko na poznatu Srpkinju, bivšu misicu - evo kakav je potez povukao! Mreže bruje
- Vilis je otišao... Harison Ford je došao!!!! Dobre vesti!!! Na ovo čekam godinama!!! - napisao je na Tviter profilu Silvester Stalone.
Vilis je igrao gospodina Čurča u prva dva dela ove filmske franšize, dok je Stalone igrao Barnija Rosa koji predvodi grupu elitnih plaćenika. Još nije poznato koga će igrati Ford, prenosi BBC.
Stalone je jasno kritikovao Vilisa putem Tvitera, nazvavši glumca "pohlepnim i lenjim", dodajući da su te osobine "sigurna formula za neuspeh u karijeri".
(Telegraf.rs/Tanjug)