ŠOKIRALA SVET: Devojčica ima glas da se smrzneš! (VIDEO)
0
8
Preslatka Amira Vilighagen je u holandskom "Talentu" otpevala ariju iz Pučinijeve opere i neverovatnim glasom oduševila publiku
OSTAĆETE BEZ TEKSTA! Devetogodišnja Amira Vilighagen je u holandskom šou-programu "Ja imam talenat" neverovatnim glasom oduvala žiri i potpuno šokirala publiku, a kako i ne bi kada je bez ikakvog muzičkog iskustva otpevala ariju iz Pučinijeve opere!
Preporučujemo
Marija Šerifović oštro: Krvlju svojom tvrdim da se niko s estrade ne raduje sto posto uspehu Jakova Jozinovića
Zorica Brunclik prekinula snimanje, pa se direktno obratila Bojani Lazić: "Osećam se kao..."
Ovoga puta, svaki tekst je zaista suvišan, samo ćemo napomenuti da je simpatična Amira iz Nijmegena pevala ariju "O mio babbino caro" iz opere "Gianni Schicchi", a sve što zna o pevanju je naučila gledajući spotove na Jutjubu.
Pogledajte Amirin neverovatni nastup:
(Telegraf.rs)