SNEŽNA KRALJICA: Ovako Severina skija (VIDEO)
0
13
"Uvek sam volela skijanje iako sam ja jedna od onih Dalmatinaca koji su proskijali tek sa 20 godina. Do svoje 30. svake godine sam redovno odlazila na skijanje", rekla je hrvatska pevačica
Preporučujemo
Na koncertu Emine Jahović se sjatili poznati: Stigle njene kolege, političari, ali i udovica Muamera Zukorlića
Suzana Jovanović nakon vesti o prinovi u porodici pomenula Sašu i ćerku: "Koliko tuga i radost idu zajedno..."
Severina Vučković iskoristila je priliku malo da odmori od nastupa i posetila je austrijsko skijalište Nasfeld. Hrvatska muzička zvezda stala je na skije posle devet godina pauze i kako kaže najviše je plaši pada.
- Uvek sam volela skijanje iako sam ja jedna od onih Dalmatinaca koji su proskijali tek sa 20 godina. Do svoje 30. svake godine sam redovno odlazila na skijanje. Imala sam za to super žensko društvo i znale smo da se odlično družimo i zabavljamo Priznajem, volim more i volim biti na toplom, ali ovo je ipak odlična rekreacija - rekla je Severina za "Večernji list".
Pogledajte prilog "In Magazina"
(Telegraf.rs/izvor: Večernji list)