VOZILI 170 NA SAT: Uhapšeni Vesna Zmijanac i Ćemo!
Pevač je u blizini Sremske Mitrovice prekoračio je brzinu
Pevačica Vesna Zmijanac nedavno je sa kolegom Amelom Ćemanom Ćemom putovala u Ljubljanu, gde su imali nastup. Kako piše "Pressonline", njih dvoje su privedeni zbog saobraćajnog prekršaja koji je pevač napravio u blizinu Sremske Mitrovice, budući da je on navodno vozio 170 kilometara na sat.
Preporučujemo
"Ona je monstrum" Stanija otkrila jezive detalje o Maji: OVO joj je bivša drugarica rekla pre ulaska u Elitu
Naša pevačica kupila ulicu i pravi privatno jezero! Mreže gore zbog njene objave: "Da li plaćaš porez?"
Presretač im je bio za petama, Ćemo je pokušao da smanji brzinu, ali je za to bilo prekasno.
Sam pevač priznao je da su ga priveli:
- Tačno je to što ste čuli. Uhvaćen sam u brzoj vožnji, a kad su videli da sam crnogorski državljanin, odveli su me pravo kod sudije za prekršaje gde sam odmah morao da platim kaznu. Iako su prepoznali i Vesnu Zmijanac, to mi nije pomoglo! Dao sam 15.000 dinara, a sa svim provizijama izašlo me je 19.000. Ko mi je kriv kad Vesnu nisam slušao dok me je usput kritikovala što prebrzo vozim. Na kraju mi je još jednom prebacila: "Jesam li ti lepo rekla da usporiš!" Šta reći, drugi put - pamet u glavu! - rekao je Ćemo.
(Telegraf.rs)