36 sati pre samoubistva: Objavljen poslednji snimak pevača "Linkin Parka" (VIDEO)
0
0
Supruga Čestera Beningtona je na Tviteru postavila kratki video koji je nastao 36 sati pre samoubistva poznatog rokera
Talinda Benington, supruga Čestera Beningtona, pevača benda "Linkin Park", koji je izvršio samoubistvo 20. jula, objavila je na svom Tviter profilu poslednji Česterov snimak koji je nastao 36 sati pre tragedije.
Preporučujemo
Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević" posle 23 dana! Kasper je uz nju, pevačica rekla samo dve reči
Opljačkan Boki 13! Oglasio se nakon provale: "Bio sam žrtva teške krađe!"
- Moj naredni tvit će biti najličniji koji sam ikada objavila. Želim da vam pokažem da depresija nema lice ili oblik - napisala je Talinda.
Ona je zatim objavila video na kojem je Čester snimljen dok se šali i igra sa članovima svoje porodice.
(Telegraf.rs)