Selma Hajek o braku sa milijarderom: "Bila sam očajna dok nisam upoznala njega"
- On je promenio ceo moj svet - rekla je slavna glumica
Slavna glumica Selma Hajek otvorila je dušu o svom braku sa francuskim milijarderom Fransoom Anrijem Pinoom. Holivudska zvezda priznaje da joj život promenio od kada je svog partnera upoznala 2006. godine u Veneciji.
- Bila sam očajna dok nisam upoznala njega. On je promenio ceo moj svet - rekla je Selma u razgovoru za strane medije.
Preporučujemo
"On jeste deda" Zorana se udala za 30 godina starijeg, imaju dete, a žive odvojeno: "Kuvam mu pasulj i nosim"
Danica Grujičić bila dežurna kad je Arkan upucan! Progovorila posle 26 godina: "Ništa što smo radili nije..."
Glumica je navela da je imala puno grešaka u odabiru partnera sve dok nije upoznala Fransou Anrija.
- Zbog te sam želje napravila velike greške i izlazila s muškarcima s kojima nije trebalo. Da sam znala da me na kraju čeka on na kraju puta, uopšte se ne bih brinula - rekla je glumica.
Selma Hajek se udala za Fransou Anrija Pinoa 2009. godine, s kojim ima ćerkicu Valentinu Palomu, koja se rodila 2007. godine.
(Telegraf.rs)