Ena Čolić progovorila o trudnoći, rodiće Peji dete?! Otkrila zašto je njen sin burno reagovao kad su se sreli
Ena Čolić gostovala je sinoć u emisiji "Narod pita", gde je odgovarala na brojna pitanja gledalaca, ali i voditeljke Dušice Jakovljević.
Na samom početku Ena Čolić je otkrila da li se kaje zbog nečega što je radila tokom učešća u Eliti 8.
- Ena zbog čega se kaješ u ''Eliti 8''? - upitala je Dušica.
- Krivo mi je zbog svađe sa Milenom jer tu ima i moje krivice bez obzira što je ona mene komentarisala na jedan način i ja to nisam uzvratila - rekla je Ena Čolić.
- Retko ko ima herca da prizna tako nešto - odgovorila je na to Dušica Jakovljević.
- Imam problem što sam borbena i uvek mogu da se borim. Sada kada smo Peja i ja krili vezu, videli smo Milenu na pumpi i ona je čuvala našu tajnu - rekla je Ena Čolić.
- Mi smo se sreli, ja sam stvarno ćutala i čak nisam ni Marku Đedoviću rekla. Devojka mog sina je ljubomorisala njemu zbog Ene, nisam očekivala da će udariti na sina, ali nisam imala lošu nameru i sakrila sam od svih to da sam ih videla - rekla je Kačavenda.
- Đedović se našalio sa mnom i napisao mi kao: ''Je l' i sad Peju guram u vezu?'' - rekla je Ena.
- Mi unutra vređamo i govorimo svašta, a napolju te stvari nikad ne bi rekli - rekla je Kačavenda.
Ena Čolič priznala da li bi Peji rodila dete
- Moram da iskritikujem Enu. Želeo bih da je pitam: ''Zašto snima sina kada ne želi?'' - upitao je gledalac i nasmejao se.
- Ja njega mnogo volim i on je divan dečak, volim da ga snimim jer je prelep - rekla je Ena.
- Ena da li bi rodila Peji dete? - upitao je gledalac.
- Ukoliko bude došlo do toga da ja ću to ispuniti i njemu i sebi, spremna sam na to zbog ljubavi - rekla je Ena Čolić.
(Telegraf.rs)