SKLONITE SE OD MOG DEČKA! Aleksandra Prijović ima poruku za devojke koje se motaju oko Filipa Živojinovića!
19
11
Aleksandra Prijović je poručila potencijalnim rivalkama, da nemaju šanse pored nje
Pevačica Aleksandra Prijović koristi svaku priliku da pokaže koliko je zaljubljena u svog dečka Filipa Živojinovića, a usput je i potencijalne rivalke "upozorila" da se ne motaju previše oko Živojinovića.
Preporučujemo
Oba sina izgubila zbog teške bolesti, leka nije bilo: Bolna priča Bojane Mutić, nosi se sa nezamislivim bolom
Evo od čega je preminuo sin (11) Bojane Mutić, ovako je pričala o bolesti: "Na desetine epi napada dnevno..."
Nakon što je u sredu uveče, na jednom beogradskom splavu, otpevala hit "Testament", Aleksandra je u šali poručila devojkama oko Filipa da se pripaze.
- Moj dečko je večeras baš veseo. Volim ga takvog. Ali da poručim nešto devojkama iz njegovog društva: sklonite se od njega, da ne bih sad sišla s bine i prebila vas! Mnogo mi se motate oko Filipa - poručila je Prijovićka i nastavila sa nastupom.
(Telegraf.rs)