Lunu na ostrvu sačekalo iznenađenje od Marka, a onda mu je rekla šta planira da radi sa njim u WC-u kada izađu iz Zadruge! (VIDEO)
109
16
- Marko, volim te, ti si moja ljubav. Ti si mi pomogao da izađem iz boleštine i nesreće koju sam imala, a kad izađemo ćemo da piškimo i kakimo zajedno - izjavila je Luna
Nakon žurke kojoj su mogli da prisustvuju svi zadrugari, došlo je vreme da "odbačeni" moraju da se vrate na ostrvo gde je Lunu Đogani dočekalo iznenađenje od dečka Marka Miljkovića.
Marko je na papiru napisao "Luna i Marko", što je Đoganijevu toliko oduševilo da je "pala" na klupu i vrištala od sreće.
Preporučujemo
"Unuk je smešten u dom" Maja Odžaklijevska o životu na selu i nasledniku sa autizmom: "Porodica je oštećena"
Zlata napušta stan zbog Ene i Peje: Sebi pazarila 35 kvadrata, otkriveni detalji "Mislim da je dosta..."
Potom je otrčala do ivice ostrva odakle se dovikivala sa Markom kojem je u jednom momentu rekla šta će raditi kada izađu iz rijalitija.
- Marko, volim te, ti si moja ljubav. Ti si mi pomogao da izađem iz boleštine i nesreće koju sam imala, a kad izađemo ćemo da piškimo i kakimo zajedno - izjavila je Luna.
Podsetimo, Luna je sa zadrugarima podelila i plan da se uda za Marka po izlasku iz rijalitija, a šta je sve rekla pogledajte OVDE.
(Telegraf.rs)